(0212) 444 99 34
KONGRE VE SEMİNERLER
TANITIM YAZISI

KONGRE ORGANİZASYONLARI - SEMİNERLER - BAYİ TOPLANTILARI


Kongre başta olmak üzere akla gelebilen her türlü organizasyon içinde birçok detayı barındıran ve titizlikle üzerinde durulması gereken bir olayın organizatörlere ne kadar çok zaman kaybettirdiğinin ve ne kadar yoğun bir çalışma gerektirdiğinin bilincindeyiz. Bu bilinçle kısıtlı süreç içerisinde organizatörlerin zamanlarını genişletmek ve profesyonel kongre-incentive organizatörleri adına, onların onayıyla ihtiyaç duyabilecekleri her türlü bölgesel hizmeti kaliteden ödün vermeden sağlamak öncelikli amacımızdır.
Deneyimli ve profesyonel ekibimiz, sektördeki uzun yıllara dayanan tecrübemiz, güçlü teknik alt yapımız ile organizasyon öncesinden, organizasyon anına ve sonrasına kadar kaliteden vazgeçmeden, sizi sizin gibi düşünerek hizmet veriyoruz. Ulusal ve uluslararası kongreler, bayi toplantıları, temel atma ve açılış törenleri, ürün lansmanları, eğitim seminerleri, davetler ve özel etkinlikler gibi her türlü organizasyonu düzenleyen bölümümüz, bu organizasyonların her adımında ekibin bir parçası gibi çalışmakta, engin deneyimi ve bilgisi ile her türlü birikimini sizlerle paylaşmaktadır.

  • Duyuru Broşürleri Hazırlanması
  • Hotel ve Benzeri Konaklama Tesislerinde Rezervasyon Yapılması
  • Ulaşım ve Transfer Hizmetleri
  • Kongre Teknik Ekipmanları Temin
  • Çeşitli Boyutlarda Çok Amaçlı Salon Temini
  • Kongre Öncesi ve Sonrası Turistik Hizmetleri

 
SEMİNERLER
Ürünlerinizi tüketiciye pazarlayan bayileriniz ile yeniden buluşma olanağı ile;
A- Satışları arttırmak için satış eğitimi yapabilirsiniz.
B- Yeni ürünlerinizi tanıtabilirsiniz,
C- İstediğiniz mesajları verebilirsiniz,
D- Markanızın üstünlüklerini tanıtabilirsiniz,
E- Şirketinizin imajını korur ve geliştirebilirsiniz,
Bayileriniz aynı anda kısa süreli de olsa bulacağı tatil olanağı ile tüm streslerinden arınacak, düzgün yüksek moralle ürünlerinizi tüketiciye öncelikle sunacaktır. Bu konuda size yurt içinde ve dışında önerilerimiz olacaktır.